top of page
  • mariola25k

Jak sprawić, by pracownicy Twojej firmy chętniej wybierali pracę z biura? Pomyśl o krótkich zabiegach masażu.

Zaktualizowano: 13 lut

Chcesz, by Twój zespół chętniej wybierał pracę z biura? Przeczytaj!

Czasy postpandemiczne naznaczone są różnego rodzaju postawą pracowników do powrotu do biura.

Co myślicie o tym, by poza interesującymi spotkaniami ze współpracownikami w Waszym biurze wprowadzić np. raz w miesiącu krótkie sesje masażu pleców i szyi? Czy takie zabiegi mogłyby spotkać się z kojarzeniem pracy z biura w bardziej pozytywny sposób? W massage spot ufamy, że tak!

Nawet krótkie zabiegi masażu – np. 20 minutowe sprawią, że przyjazd do biura będzie kojarzyć się lepiej, a zyska na tym nie tylko każdy wymasowany w czasie pracy, ale też biznes. Dlaczego?

Oto trzy powody, które widzimy uwzględniające korzyści zarówno dla pracowników, jak i menedżerów.

  1. Dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne:

 

Nie każdy pracujący zdalnie ma ergonomicznie ustawione biurko, monitor i krzesło. Z tego powodu wielu pracujących z domu odczuwa dyskomfort fizyczny i napięcie wynikające z wielogodzinnego siedzenia przed komputerem podczas pracy w domu.

 Wiemy, że nawet krótkie, regularne masaże pleców/ karku/ ramion może zapewnić natychmiastową ulgę w napięciu mięśni, poprawiając ogólne samopoczucie pracowników i zmniejszając poziom stresu.

 

To ogromnie ważne dla managerów, by zadbać o dobrostan zatrudnionych. Wiecie, że gdy ludzie czują się komfortowo są bardziej kreatywni, skoncentrowani i zaangażowani w swoją pracę. Inwestując w dobre samopoczucie swoich pracowników, menedżerowie mogą stworzyć pozytywne i wspierające środowisko pracy, co prowadzi do lepszych wyników finansowych i wysokiego wskaźnika retencji talentów w organizacji.

 

2.     Poczucie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym:

 

Z perspektywy pracowników: chociaż praca z domu zapewnia elastyczność, może zacierać granice między pracą a życiem osobistym, prowadząc do wypalenia zawodowego i zmniejszenia satysfakcji z pracy. Oferowanie masaży w biurze pokazuje, że firma ceni równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, zapewniając możliwość relaksu i pielęgnacji w ciągu dnia pracy.

Z perspektywy managerów: zespoły ludzi, którzy czują wsparcie w godzeniu życia zawodowego i osobistego, częściej wysoko oceniają swoją satysfakcję z pracy i pozostają wysoko zaangażowani w ważne obszary dla organizacji.


Na pewno znacie firmy, które bardzo dbają o dodatkowe benefity w biurze, takie jak owocowe środy czy happy Fridays, przetestujcie, jak w Waszej organizacji zostanie odebrany pomysł masaży biurowych w godzinach pracy. Gwarantujemy, że będzie to z czasem ulubiony benefit Waszych pracowników i Wasz drodzy managerowie!

 

Zapraszamy do kontaktu. Chcemy wspólnie z Wami szerzyć wysoką jakość życia u osób aktywnych zawodowo.

Porozmawiajcie z Massage Spot o pakietach masaży biurowych oraz o zajęciach z jogi w Warszawie i okolicach. Jesteśmy tu dla Was!


tel. 791 655 2059 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


massage spot
tu zaczyna się dobre samopoczucie

bottom of page